Listopad 2012

Budete cist clanky about CHRISTMAS 2012?????

26. listopadu 2012 v 19:40 | Mája |  Vánoce 2011
Ahoj!!
Kdyz tady zitra pridam nejake clanky about CHRISTMAS...bude je nekdo cist??? :DD
Pridala bych je dneska..ale na to moc naladu nemam :D boli me silene zada...no navic jsem dneska vstavala moc brzo... :D BUDE NEKDO TY VANOCNI CLANKY CIST??? :D

IM5

20. listopadu 2012 v 16:24 | Majka |  Hudba
IM5? Nic ti to neříká? :O
Tak si přečti celý článek a zjistiš ,kdo nebo co je IM5
...
....
......
........
Stejně jako jejich název napovídá, IM5 je hudební skupina složená z pěti velmi odlišných chlapců. Vznikli roku 2011.
will2
Will Jay - Narodil se v Los Angeles,Kalifornii 18.6 1996
Will říká(vypraví ) ....Hudba byla vždy obrovská část mého života.
Začal jsem hrát na klavír ,když mi byly 4 roky..
Will miluje různé styly hudby,různé zpěváky ....Nejblíž jeho srdci je R & B,Gospel Music,.....Zpěváky jako je Stevie Wonder,Al Green, Aretha Franklin,Otis Redding...,ale to nejsou všichni..je jich ještě hodně..
Mezi jeho oblíbené /Zpěvákyskadatelé patří John Mayer,Jason Mraz,některé alternativní rokové jako je The Script ,některé retro duše jako je Adele a Dione Bromfield,některé staré school hip hop jako A Tribe Called Quest, De La Soul a Run-DMC a máte moje iTunes knihovny...
(Můj překlad!! )
Chtít provést kdekoliv s mikrofonem mě vedla k herectví pracovních míst ve filmu a televizi. Já jsem také vyhrál pěveckých soutěží a klavírní stipendia v jižní Kalifornii. Více nedávno, jsem začal hrát na kytaru a psát a produkovat své vlastní písně. (Google překlad... )
Nikdy jsem na obrázku jsem ve skupině dodnes. Můžu upřímně říct, že je v IM5 je nejlepší věc, která se mi kdy stala. Je skvělé být v týmu, kde každý respektuje a podporuje navzájem. My všichni přinášejí různé osobnosti a různé styly k vytvoření unikátní zvuk, který si myslím, že nás odděluje od ostatních skupin tam.
Jsme bratrstvo, stejně jako my, jsou kapela, a myslím, že bude hrát v náš úspěch jako skupina.
Když přijde na věc, a strhnout všechna světla, na tanec, oblečení a harmonie, IM5 je jen pět kluků, kteří se chtějí podělit o naši společnou lásku k hudbě s vámi všemi. Doufejme, že se dostaneme k tomu, že po dlouhou dobu. (Až po tud google překladač...)
Dana Vaughns...
Ahoj všichni! Jmenuji se Dana Vaughns, II. Je mi 14 let a pochází z malého městečka nedaleko Pittsburghu, PA (BLACK AND GOLD ALL DAY)! Narodil se 2.1 1998
Jen trochu o mě ... Miluji zábavu(srandu)! Opravdu mě těší (baví) zpěv, tanec, a jednání. Když nedělám tyhle věci, miluji visí s kamarády, rodinou, a hraní basketbalu, golfu a video her. Nicméně vím, kdy je čas, na "práci" a pustit se do"podnikání". (Můj překlad...)
Začal jsem celou tuhle zábavnou věc, když mi bylo 10 let, ale já jsem měl zájem na provádění a ukazuje lidem svůj talent ve věku 7. Odtud jsem vzal tanec a lekce zpěvu a pamatuji si vždycky chtěl jen kreslit pozornost všech na mě!
Takže, jak život šel dál, mám víc vážně mé řemeslo. Moji rodiče si uvědomil, nádherné, moje vášeň brzy a já jsem tak vděčný, že moje rodina měla prostředky na mne posune do LA Je to škoda, že můj otec má zůstat zpět do Jižní Karolíny (kde jsem dříve žila předtím, než jsem se přestěhoval do Los Angeles), ale oceňuji oba moji rodiče. Moje máma je zde vždy pro morální podporu, když nikdo jiný je tam pro mě. Také, moje máma je ochoten vzít mě, kde musím jít, abych mohl přesáhnout v mém řemesle. Bez mých rodičů, určitě bych nebyl v této úžasné situaci!
Jak víte, že jsem v kapele "IM5" a já jsem naprosto šílené o tom, že v tomto pásmu! Myslím, že to můžete vychutnat visí "s dalšími 4 chlápci, které se cítí, jako by byli vaši bratři a být schopen jim říct něco? Vím, že jsem rád, že mám čtyři lidi v mém životě takhle!
Takže, dívat se do budoucnosti "IM5", já si jen přeji nám mnoho úspěchů. Doufám, že až se to všechno řekl a udělal, můžu říct, že jsem měl vliv na světě!
Chci také zůstat v blízkosti se svými spoluhráčů po mnoho let dopředu! Nakonec, Chci, aby mé děti vzhlížet ke mně nejen za to, že úspěšný umělec, ale jako člověk, který drží silné vazby s lidmi, kteří mi opravdu milují!
Jen tak poznáte mě trochu lépe ..... Jsem Kozoroh a já jsem také jedináček! Moje oblíbená barva je červená a já jsem rád boty!
Jak už jsem řekl, jsem si visí s přáteli! Pokud bychom šli ven na jídlo, asi bych chytit Philly Cheese steak! Pak na začátek ho, tak bych si trochu šerbet zákusek!
Takže, myslím, že máš docela dobře rozumím, kdo jsem teď ... jako člověk a umělec! Díky za čtení!
(Google překlad)

Cole Pendery ...Narodil se 22.2 1996 v Great Ole' State of Texas.

Vyrostl jsem a chodil do školy v malém městečku Midlothian, jižně od Dallasu. Není co dělat v malém městečku, takže mě moji rodiče přihlásili na fotbal. Začal jsem hrát ve zralém věku 4. Miloval jsem sportovního a kamarádství týmu.Teprve až pak, jsem spochopil pravý význam "týmové práce." Když jsem nedělal domácí úkoly, tak jste mě mohli najít na fotbalovém hřišti.
(Můj překlad..)


To nebylo až do 6. třídy, které jsem objevil svou lásku k výkonu, na pódiu se svým školním sboru. Vždycky jsem miloval být v záři reflektorů a lidi rozesmát. Na konci 8. třídy, jsem se posadil se svými rodiči a řekl jim, že to je to, co jsem chtěl dělat po zbytek mého života. Zpočátku, oni si myslel, že to byl hloupý sen, ale po hodně vytrvalosti na mé straně, že nakonec to vzal vážně. Byla jsem rozhodnutá to udělat. V létě roku 2010, moje máma a já jsem vyrazil do Los Angeles a začal jsem pracovat!
Jsem tak požehnaný, že máme takové úžasné rodiče, kteří věří ve mně a mém snu. Oni podporují mě 100%, bez ohledu na to, co dělám. To tuhého někdy proto, že můj otec pracuje neúnavně na jeho snu zpět v Dallasu, takže nejsme schopni být spolu hodně času, ale když jsem to trávit s ním, vážím každý bit. On je můj vzor a doufám, že až vyroste, a být tak velký, člověka jako je on.

Asi měsíc po cestách, bylo mi řečeno, o konkurzu pro kapelu, která byla dohromady o 3 velmi vlivných mužů v zábavního průmyslu: Simon Fuller, Jamie King a Perez Hilton. Konkurs byl pro kapelu, nyní známé jako IM5, a já jsem poctěn, že říct, že jsem členem tohoto týmu. Ale tato slova "pásmové" nebo "team", nebo cokoli jiného, ​​můžete nám zavolat opravdu není popisovat, co skutečně jsme. Jsme rodina, 5 bratři žijí své sny společně. Cítím se tak požehnaný mít tyto lidi v mém životě. Já vždy můžete spolehnout na nich nic.

Jsem tak těším na to, co přinese budoucnost, protože ať je to cokoliv, bude to úžasné jízda. Doufám, že se brzy uvidíme "IM5" stala světově proslulý a doufám, že můžeme být pozitivní vzory pro dítě - aby věděli, že mohou následovat své sny, jak jsme všichni!

Když nejsem ve zkoušce s kapelou a mám trochu volného času, jsem rád trávit čas se svými přáteli nebo jít dělat zábavné věci, s klukama. Líbí se mi mít dobrý čas ve všem, co dělám, a to i když mám tuto úžasnou práci, pořád jsem normální kluk, stejně jako všichni ostatní. A stejně jako každý jiný, jsem vždy přilepený na můj telefon a SMS svým přátelům nebo hraní Xbox. A já, příležitostně, dostat do problémů tím, mojí mámou pro ni. Ha ha! Líbí se mi žít podle motta "živě každý den, jako je to vaše poslední" a "nelituji." IM vše o legraci a vždy úsměv na mé tváři.

Chci všem poděkovat za všechny úžasné podpory, které jsi mi dal během mého života: rodina, přátelé, učitelé, školitelé a svých současných šéfů, nevím, kde bych bez tebe. Miluji vás všechny moc! Děkuju.
(Google překladač... -,- Až budu mít více času ,tak tu hodím svůj vlastní překlad...protože tenhle od googlu je hroznej... )
Gabriel ''Gabe'' Morales
Narodil se 22.6 1995 Miami,Florida ,USA
Yo! Co se děje? Je to Gabriel Morales. Jsem 16 let. Narodil jsem se a vyrůstal v Miami, Florida. Jsem kubánský a venezuelský! Tančím trochu, zpívat trochu, a jednat trochu, ale umožňuje mluvit o tom! lol.

Některé zábavné fakta o mně, jsou:

Moje oblíbená barva je žlutá.
Moje oblíbená obchod s oblečením je radost Rich.
Nemám žádné druhé jméno!
Moje oblíbená restaurace je Umami Burger. (To by mohlo být pouze na západním pobřeží!)
Moje oblíbená umělec Chris Brown.
Nemám rád strašidelné filmy ... jsou děsivé.
Moje oblíbená film The Perfect Game! (podívejte se nahoru, lol)
Moje oblíbená boyband je IM5 .. jsou to docela úžasné.
Jsem Mac není PC!
Moje oblíbená videohra je něco batman nebo COD.
Jsem vlkodlak.
Moje oblíbená superhrdina je Batman!
Moje oblíbená TV show je Jak jsem potkal vaši matku. Je to legen-... čekat na to ...-dary!
Oh, a já jsem Gucci.

A v neposlední řadě, IM5. Mé sny naší skupiny jsou z tohoto světa, a já absolutně vidím na jevišti s nimi v blízké budoucnosti pouštět ven na celém světě turné, setkání s našimi fanoušky úžasné, a ovlivňování lidí našeho věku po celém světě sledovat své sny a vytrval.

No, to bylo zajímavé.

Konec.
(Až budu mít čas ,tak to lépe přeložím..jak už jsem zmíňovala google překladač je hroznej..)
dalton2
Dalton Rapattoni narodil se v 6.2 1996 Memphis,USA
Co se děje, lidi? Takže, trochu o mě!
Narodil jsem se v Memphisu, TN, ale já jsem se přestěhoval do Dallasu, TX s rodinou, když jsem byl 2. Říkám Sunnyvale, TX domů. Vždycky jsem miloval hudbu. Moje babička podepsala mě na mé první kytaru lekci, když mi bylo 11, ale jsem opravdu nudit jen naučit se hrát pro sebe, tak jsem se zeptala moji rodiče se přihlásit mě na místní rockové škole. Nikdy nezapomenu na pocit, že jsem se dostal, když jsem byl na jevišti poprvé. Věděl jsem, že to bylo pro mě. Hrál jsem spoustu koncertů, od malých klubů na sportovní akce v obrovských arénách, a já jsem miloval každou minutu vystoupení s School of Rock v Frisco, TX.
Doma jsem býval v kapele s několika přáteli, tzv. Fly Away Hero. I hrál na basovou kytaru a zpíval vokály. Ve skutečnosti jsme měli docela dobrý pokračování v roce 2010, jsme byli dokonce hlasovali v semi-finále Naam / School Jam Best Teen Band v soutěži America. Když jsem se dostal výzvu, aby vyšel do LA jsem byl právě přijat na prestižní Booker T Washington High School pro vizuální a vykonávat umění. Byl to úžasný školy, a pokud jste někdy viděli film Fame, že je to trochu o tom, co to je. Nechtěl jsem tam zůstat dlouho, protože jsem vyrazila do LA na konkurz IM5, a to bylo šílený zážitek od té doby! Můj táta se odstěhoval do Los Angeles se mnou a moje máma zůstal, se svými sestrami a mé boxer, Max.
Je těžké žít odděleně od zbytku mé rodiny, ale já opravdu oceňuji oběť jsou všichni dělat pro mě. Myslím, že jsem tu nejlepší práci na světě a nemůžu uvěřit, že jsem se dostat do probudit každý den a přehrávat hudbu s tolika talentovanými lidmi. Zkoušíme a tráví hodně času ve studiu, ale nemá pocit, že práce, protože máme tolik bavit se společně. Chcete-li být upřímný, nikdy jsem opravdu viděl jsem tančit nebo dělat pop music a ti, kteří mě znají dobře mohou dosvědčit, že! Ale já jsem opravdu rád, že jsem dostal šanci to udělat, protože to otevřel mou mysl úplně jiný druh hudby. Jsme všichni velmi odlišné, a já si myslím, že je to dobrá věc. Myslím, že každý z nás se snaží dát trochu našeho vlastního stylu do každé písně, co děláme.
Když jsem nefunguje, bych viset ven a hrát videohry nebo jen tak posedět a poslouchat hudbu. Mohl bych sedět v temné místnosti a poslouchat hudbu pro dny, a ne myslet na nic jiného. Moje oblíbené jídlo je z Chipotle a přísahám vám jsem mohla jíst, že pro každou jednotlivou jídlo. Pokud bych si měl vybrat svou oblíbenou barvu, myslím, že by to bylo jasné. Můj krátkodobý cíl je pro IM5 být na každé dívky povlaku na polštář. Mým dlouhodobým cílem je ovládnutí světa. ;)
Miluji svou rodinu, miluji své přátele, a já prostě miluju život!

Dalton,jak hraje na různé hudební nástroje
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NVf13KvxjHY


Videa skupiny IM5 najdete tady >>http://www.youtube.com/user/im5band?feature=results_main


KDO Z NICH SE VÁM NEJVÍCE LÍBÍ??:))

Tapety na samsung s5230

17. listopadu 2012 v 21:21 | Majka |  Tapety na SAMSUNG S5230 STAR
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000097-c1abbc2a61/24.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000096-a06ffa169e/23.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000098-e1e54e2aa0/25.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000100-c95c8ca565/27.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000101-b3e73b4e0e/28.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000106-183681930d/33.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000112-9b8ae9c849/39.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000122-3be953ce35/49.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000119-d7178d8118/46.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000076-3980d3b59d/3.jpg
http://files.samsung-star.webnode.cz/200000075-1a7301b6e3/2.jpg
Kočka
In Blue
Snídaně v trávě
Svatební
Miš maš
Labuť
ZDROJ: Různé stránky,blogy.. :)

Ahoj!! Jsem po velice dlouuhe době zpět!

13. listopadu 2012 v 20:26 | Majka |  NovinkyAhoj! Po dlouhe době tady něco píšu .. :D
Mám na vás otázku :) :D Mám se vrátit zpátky k tomuhle blogu? A začít tady znovu blogovat? :)
No je tady na blogu novinka :D Včera jsem tady přidala toplist :) Všem děkuji za návštěvu :)
Bylo mi po tomhle blogu docela smutno...ale nevím zda má cenu se sem vrátit :(
Stojí o to někdo?? :OO
+ Co všechno by jste tady na blogu změnili?? :))