Duben 2012

? :) O H2O?

14. dubna 2012 v 14:00 | Mája
Ahoooojte! Všimla jsem si,že nejvíce navštěvujete Phoebe Tonkin :) Chtěli by jste rubriku o H2O kde hraje? :)

Hilary Duff

14. dubna 2012 v 13:48 | Mája |  Novinky
Hilary napsala na svůj Facebook Vítej na světe Luca Cruz Cormie! (Její miminko) V úterý večer,jsme se stali pyšnými rodiči
zdravého krásného chlapečka. Máme radost,jsme nejšťastnější rodiči na světě. Je obklopen tolik lásky. Maminka i miminko si vedou dobře. (Můj překlad,takže kdyby jste chtěli kopírovat tak prosím přidejte adresu : jmcjessemccartney.blog.cz :) )Krásný! :*** (Miminko Luca,2 týdny starý... )První portrét trojčlenné rodinky :))

25. NAROZENINY

9. dubna 2012 v 9:19 | Mája |  ♥Jesse McCartney♥
wOOOOOOOOOOOw !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dneska oslaví Jesse své 25. narozeniny!
:)Můj 2 nový blog!

7. dubna 2012 v 15:34 | Mája
Ahooojte! Tak dneska jsem si založila druhý blog. Tady máte link http://luxus-prazdniny-luxus.blog.cz/ koukněte se ;) Komentář by mi nevadil :D :D Luxus co? Na tenhle blog budu taky přidavát články! :)

Diplomy za 1. bleskovku

4. dubna 2012 v 17:18 | Mája |  Hadánky,bleskovky,vyřazovačky
1, Diplom pro http://emilykrat.blog.cz/ Za 1. BLESKOVKU (Demi & Joe Jonas....)
:) Snad se ti bude líbit ps. Nezlob se za ten křížek na hoře :/ :D Doufám,že se ti bude i tak líbit ;))


2, Diplom pro http://smiley-miley-cyruska.blog.cz/ Za 1. bleskovku (Demi & Joe Jonas....)
:) Snad se ti bude líbit ps. Nezlob se za ten křížek na hoře :/ :D Doufám,že se ti bude i tak líbit ;))
Ps. Když najdete nějakou pravopisnou chybu,tak se omlouvám,protože jsem to dělala na ryhcklo ;'))))

Tak já mizím pá

1. dubna 2012 v 14:23 | Mája
Tak já už musíím páá ;)) Snad večer ;))

Apríl 1.4 :D

1. dubna 2012 v 14:18 | Mája |  Různé články ;))
Dnes je Apríl :D :)) Tak co jaké je u vás počasí? U nás šííílené! :D Sněží,prší,svítí slunce všechno dohromady před chvíly šííleně sněželo :D Momentáně svítí slunce :DD


Apríl je označení pro první dubnový den - 1. duben. Už od 16. století je apríl spojen s různými žertíky a drobnými zlomyslnostmi, např. u novinářů pak dovoluje tradice překročit rámec serioznosti a vypustit tzv. kachnu resp. hoax. Problém pak nastává, že lidé neberou vážně ani některé vyloženě seriózní články. Předpokládá se, že svátek vznikl jako reakce na změnu ročního období ze smutné zimy na veselejší jaro. V některých případech se apríl koná současně i 30. dubna, ale tento den již není tolik rozšířen.


Apríl v Česku

Nejedná se o původní český svátek, ale přišel do Česka ze zahraničí a rychle zdomácněl. První písemná zmínka v Česku apríl zmiňuje v roce 1690 a zápis pochází od Bartoloměje Chrystellia z Prahy. V dřívějších dobách se jako oběti žertíků stávali známí a příbuzní, kterým se posílaly nápady na nákupy neexistujících věcí jako např. ohýbák na cihly, bublinka do vodováhy, závit M0, apod..
Apríl ve Francii
Ve Francii se tento den (ale i zvolání při prozrazení žertu) nazývá poisson d'avril a to z toho důvodu, že děti vystřihnou rybu (poisson) z papíru a připevní ji na záda někomu, kdo o výtvoru na svých zádech nemá tušení. Tradice "aprílování" ve Francii vznikla, a to již roku 1564 a oproti ČR je zde žertování bráno mnohem vážněji. Těší se oblibě v hojné míře nejen mezi přáteli, nýbrž i v médiích.


Nějaké obrázky...

Kostra
Obrázek “http://img400.imageshack.us/img400/796/mocrychle5hy.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img297.imageshack.us/img297/842/twodogs6xj.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://img92.imageshack.us/img92/7378/catclawsfeelgoood1uu.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Jesse psál na TWITTER

1. dubna 2012 v 11:33 | Mája |  ♥Jesse McCartney♥
Jesse Twitteroval

Překlad:
Jojo!! Na do děti Choice Awards now!!! Whoohooo! Will Smith!!! Fanda

Chcete, aby mi pomohl Č. StopDiabetes? Posoudit riziko pro typ 2 s novým @ test rizikAmDiabetesAssn slovy: on.fb.me/GR58~~HEAD=pobj


Otestujte,jaký tvar má váš obličej 4 SRDCOVITÝ či TROJÚHELNÍKOVÝ

1. dubna 2012 v 11:05 | Mája |  Různé články ;))
Poslední tvar a to je SRDCOVITÝ či TROJÚHELNÍKOVÝ

A nakonec, je-li vzdálenost mezi čelistmi malá a zároveň máte široké čelo a vzdálené lícní kosti, máte obličej srdcovitý či trojúhelníkový
Otestujte,jaký tvar má váš obličej 3 HRANATÝ

1. dubna 2012 v 11:00 | Mája |  Různé články ;))
Další tvar je HRANATÝ
Jsou-li šířka čela a vzdálenosti lícních kostí a čelistí přibližně stejné, patří Váš obličej k hranatým...
V dalším článku SRDCOVITÝ či TROJÚHELNÍKOVÝ tvar
Otestujte,jaký tvar má váš obličej 2 KULATÝ

1. dubna 2012 v 10:53 | Mája |  Různé články ;))
Tak a další výsledek
KULATÝ
Pokud jsou všechny čtyři údaje stejné nebo se jen mírně liší, pak právě Váš obličej má kulatý tvar.
V dalším článku HRANATÝ OBLIČEJ


Otestujte,jaký tvar má váš obličej

1. dubna 2012 v 10:42 | Mája |  Různé články ;))
Jak zjistit tvar obličeje

Udělejte si jednoduchý test a rychle zjistíte, zda právě Vy náhodou nepatříte k oněm šťastným, mající oválný obaličej. Ale pokud ne, nezoufejte. Správně zvolený účes a barva dokáží konat divy.
Vlasy sepněte nebo sčesejte dozadu tak, aby byl Váš obličej nezakrytý a bylo vidět kontury tváře. Pokud nosíte ofinu, použijte čelenku. Stoupněte si před zrdcadlo a obkreslete obličej na zrdcadlo, můžete použít např. suché mýdlo.


1. Změřte napříč čelo v jeho nejširší části. Obecně je čelo nejširší zhruba uprostřed mezi obočím a vlasovou linií. Výsledky si poznamenejte.

2. Změřte vzdálenost lícních kostí v jejich nejvyšších bodech napříč obličejem

3. Změřte napříč vzdálenost čelistí v jejich nejvyšších bodech

4. Změřte horizontální vzdálenost mezi nejvyšším bodem vlasové linie nahoře a nejnižším bodem brady dole.VÝSLEDEK

Pokud je Vaše tvář 1,5krát delší než širší, hurá, máte oválný obličej, který je považován za ideální.
V dalším článku KULATÝ OBLIČEJ

Trápí tě jemné vlasy? :/

1. dubna 2012 v 10:28 | Mája |  Různé články ;))
Tvůj účes nedrží objem ani tvar? A jak naneseš do vlasů styling,ihned splihnou? :/ Pak tě nejspíš trapí jemné vlasy.. Ale i s těmi se dá pracovat :) Jen musíš vědět jak na to... ;)

BEAUTY & FIT: Trápí tě jemné vlasy? - foto
MYTÍ
Hustota vlasů začíná již při mytí, používej proto vždy šampon, který vystihuje tvůj problém, základ péče vězí právě zde.
Jemné vlasy jsou zejména citlivé na množství šamponu, proto s ním šetři. Čím více pěstících látek šampon obsahuje, tím více budou vlasy zatížené.


STYLING
Jemné vlasy většinou nezvládají jakýkoliv stylingový přípravek, protože rychle plihnou. Ideálními přípravky na rozčesávání a pěstění jsou mléka ve spreji a fluidy, ze stylingu pak přichází v úvahu jemná tužidla a slabě tužící laky na vlasy.


VEČERNÍ ÚČES
Vzdušné a bohatě plné budou vlasy vypadat, pokud je navlníš a necháš účes ležérně, nebo vlasy lehce sepneš či podpoříš lehkým natupírováním temene.
U jemných vlasů můžete používat kulmování i pro běžné účesy, ale dbej na používání přístrojů s nastavitelnou teplotou a každý pramen vždy přestříkej termo sprejem, který vlasy chrání před spálením a poničením.


FÉNOVÁNÍ
Zásadní je napřímit vlasy u kořínků. Dlouhé vlasy vyfénuj nejprve v konečcích a poté češ a fénuj prameny proti směru růstu.
U kratších vlasů fénuj vždy po tvaru účesu na pomalejší rychlost, může přizvedávat prameny rukou u hlavy nebo použít kartáč.
Při fénování se vždy nejprve používá vlažný vzduch pro jemné prosušení, poté horký vzduch pro tvarování. Neplatí, že nejzdravější cestou pro vlasy je nefénovat je, vhodnější je fénovat, ale ošetřovat vlas před působením horkého vzduchu, nebo horký proud vůbec nepoužívat!


ŽEHLENÍ
Jemné vlasy jsou velmi citlivé a snadno poškoditelné, proto odborníci vůbec nedoporučují žehlení, které navíc objem vlasům nedodá, spíše naopak.
Je-li však příležitostně nutné vlasy žehlit, pořiď si přístroj s nastavitelnou teplotou, protože jemné vlasy lze narovnávat již při 120 stupních. Každý jednotlivý pramen vždy před vyžehlením přestříkej sprejem na ochranu vlasů před vysokými teplotami.STŘIHY (V přiším článku tvar obličeje apod.... )
Jednou za 6 týdnů si nech zastřihnout konečky, bohatě stačí i 3 mm, aby se vlasy trochu rozpohybovaly a osvěžily, i to jim dodá objem.
O zastřihávání dbej především v případě, že máš vlasy dlouhé. Ideálními pro jemné vlasy jsou účesy z kratších či polodlouhých vlasů.
Objem účesu je možné docílit kvalitním střihem. Nedoporučuje se vlasy ztenčovat a seřezávat.
Vhodné jsou i ofiny a patky, poraď se se svým kadeřníkem, důležitý je totiž také tvar obličeje a jiné detaily.

BARVENÍ
Objem vlasů podpoří také dobře zvolená barva. Světlé odstíny či vhodně zvolené promelírování určitých partií zesvětlením nebo barvou (tón v tónu).