Stars & Facebook

25. února 2012 v 16:39 | Mája |  Různé články ;))
Stars & Facebook
falešné versus pravé

>>Jméno<<
Indicie : Jméno.
Stars,které jako soukromé osoby surfují na Facebooku určitě nevystupují pod svými pravými jmény. To znamená, že použijí nějakou přezdívku,kterou znají jen jejich kámoši a rodina. Kdybys byla hvězda, určitě bys to tak dělal/a taky ;)
Kdo s vás má na Facebooku přezdvíku? A kdo Normal jen jméno a přimení? :)
( Já mám přezdívku :) )>>Fotky<<
Indicie : Fotky
Když najdeš na star-profilu samé upravované fotky můžes si být jistá,že se za tím skrýva někdo jiný. Taky fotky,které ti vyhledávač nabídne jako první,jsou znakem toho,že to nejsou Selena,Miley nebo Ashley,ale že jim profil zařídili jejich fanoušci.
>>Přátele<<
Indicie: Seznam přátel
Projdi si seznám přátel dané hvězdy. Ten ti totiž prozradí,jestli se jedná o skutečnou star. Protože ony mají za přátele další ksichtíky! Jestli jsou to Taylor Lautner,Justin a spol., tak jsi asi narazila na pravý star-profil! Gratulace!!!! :)>>Aktivita<<
Indicie : Aktivita.
Protože hvězdy denně točí filmy,hají na koncertech a lítají po světě. Myslíš si, že mají čas na to, aby denně upravovali své profily na Fb? No právě! Když se každou hodinu objevují nové příspěvky,skočila jsi na špek nějaké falešné hvězdě!


(Jestli jsou v textu nějaké chyby tak se omlouvám :/ Opsavala jsem to z BG! asi 30min. Takžo kdo to bude chtít zkopírovat tak prosííím uveď od kud to máš přesněji zdroj :)) )
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 _*Simka*_ _*Simka*_ | 26. února 2012 v 16:19 | Reagovat

Pekne :-)

2 Majka :) Majka :) | Web | 27. února 2012 v 20:27 | Reagovat

Díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama