Rozhovory č. 4

24. února 2012 v 11:27 | Mája |  ♥Jesse McCartney♥
Další (omlovám se když to nepůjde přečíst :/ Nechce mi to teď upravovat zabíra to moc času :/ )


Tv Hits

PROSTĚ JESSE! - ŠPATNÝ STŘIH, ZMRVENÝ RANDE A JEČÍCÍ HOLKY! JESSE MCCARTNEY NÁM MÁ CO POVÍDAT…
Je nešika!
"No jasně! Dělám trapný věci. Jednou jsem šel jsem na rande s nějakou holkou a vylil jsem na ni mléčný čokoládový koktejl! Nemůžete se jí pak podívat ani do tváře. Bylo to zrovna na středoškolským plese a měla fakt krásný šaty- moc šťastná z toho teda nebyla!"
Má rád ubrečený lovesongy
"Moje první CD, který jsem si koupil, bylo od Seala. Měl tam song Kiss From A Rose. Je prostě jeden z mých nejoblíbenějších zpěváků!"
Chce potkat Olsenky!
"Myslím, že jedna z nich teď má přítele… ale strašně rád bych se s nimi setkal. Slyšel jsem, že jsou to nejsladší holky na světě. Olsenky! Máme v Summerlandu Lori Laughlinovou, to je teprve něco! Je to ta nejmilejší a nejsladší osoba na světě!"
Hraní je těžší než zpívání před ječícíma holkama
"Podle toho, jak se to vezme. Štve mě zpívat před ječícím publikem a je děsivý, že tam na vás kouká tolik lidí. Ale zase je těžký natáčet emoční scény, když na vás celá banda filmařů kouká. Já nevím? (smích) Si fakt nevybereš!"
Přezdívka…
"Jednou brzo ráno jsme natáčeli scénku, kde jsem měl být ospalý - a já jsem fakt ospalý byl! Normálně jsem usnul ještě před dokončením scény! Všichni mi pak na place říkali Double shot! Od té doby si raději ráno udělám kávu, ale přezdívka mi už zůstala!" [double shot - druhý záběr]
American Idol (Talentová soutěž)
"Víte co? Přemýšlel jsem nad tím teprve nedávno - 'Co by se mi asi honilo hlavou, kdybych tam tak stál a zpíval před Palou, Simonem a Randy?' Zajímalo mě, co by mi řekli, kdyby mě neznali. No, doufám že nic hroznýho!"
Tak, když je teď zpěvák, sekne s hraním?
"Tuhle otázku mi dávají pokaždé! Miluju hraní i zpívání, oboje ke mně patří a nedokážu si představit, že bych s jedním z toho sekl. Budu dělat oboje tak dlouho, jak jen to bude možné
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama