Články

24. února 2012 v 11:35 | Mája |  ♥Jesse McCartney♥
Z TOP DÍVKY

...Poprvé...
Kdekoli se Jesse objeví, vynoří se hromady ječících dívek, aby si ho vyfotily nebo od něj získaly autogram - rozhodně to platí v USA. To, co nám už taky dochází, vědí americké holky dávno - Jesse McCartney je prostě třída! V rozhovoru mluvil herec ze ,,Summerland Beach", který je velice úspěšný i jako zpěvák, o hezkých a smutných momentech, které změnily jeho život - zkrátka o všech svých poprvé...
...zamilovaný…
,,Moje první láska se jmenovala Sam. Bylo mi tenkrát dvanáct a chodili jsme do stejné školy. Ale opravdu zamilovaný - s tlukoucím srdcem a motýlky v břiše - jsem byl až teď, když jsem se seznámil se svojí současnou přítelkyní Katie. Když jsem ji viděl poprvé, bylo mi 15. Už tenkrát se mi moc líbila, ale chodila s jedním z mých kamarádů, takže pro mě byla tabu Pak jsme se o dva roku později náhodou potkali. Povídali jsme si a povídali. Byl jsem jako v transu. Katie a já, to je spříznění duší. Už spolu chodíme rok a půl."
...zraněný...
,,Loni krátce před Vánocemi jsem se poprvé opravdu ošklivě zranil. Cestou do školy jsem šlápnul na jedno prkno. Do nohy se mi několik centimetrů hluboko zaryly dva hřebíky. Bolelo to tak, že se mi udělalo černo před očima. Ale nejhorší na tom bylo, že kvůli tomu musela odpadnout vánoční party s naší rodinou,"
…na jevišti...
,,Na jevišti jsem poprvé stál, když mi bylo sedm - bylo to v amatérském divadle mých rodičů. Už tenkrát mi bylo jasný: 'Sem patřím!' Už nikdy nechci dělat nic jinýho."
...rozdávání autogramů
,,Po jednom představení, jmenovalo se 'Král a já', mě oslovila jedna dívka. To mi bylo deset. Tenkrát jsem jí fotku podepsal krasopisně. Byl to hrozně zvláštní pocit, ale teď už mi to přijde normální."
...v televizi...
,,To mi bylo taky deset. Vystupoval jsem jako zpěvák skupiny ,,Sugar Beats". Měli jsme jedno vystoupení v ranní show, kterou sledovalo 20 milionů diváků! Ještě si na to dobře pamatuju: Měl jsem příšerně dlouhé ruce a srdce mi tlouklo jako o závod!"
...platina...
,,Platinovou desku jsem dostal s druhou skupinou. Byli jsme uměle sestavená skupina - 'Dream Street'. Našeho prvního alba se prodalo víc než milion kusů. O tom se mi nikdy ani nesnilo: bylo mi právě 15 a nad mou postelí visela platinová deska. Vlastně tam visí ještě dneska."
...na dně...
,,Zhruba asi po půl roce, co existovala ,, Dream Street" zkrachovala firma našeho producenta. A já najednou o všechno přišel. Ještě rok po tom jsem se cítil jak zmlácený. Ale pak jsem si řekl: 'Hej, vždyť je ti 16, máš všechny dveře otevřený!' A výsledek je moje solový album 'Beautiful soul'."
...Hollywood...
,,Odchod z malého předměstí New York City do Hollywoodu byl fakt tvrdej. Všude hezký, ale příšerně povrchní lidi. Ale mezitím se stal Hollywood mým druhým domovem. A dokonce se mi po něm stejská."


Z Brava
Surfování na Havaji, žirafy na zahradě a hollywoodští záporádci jako idolové! BRAVO prozradilo na čem Jesse ujíždí:)
JEHO CD: před pár týdny vydal své album "Beautiful Soul". Jde o přijemný popový písničky, všechny zve k jejich poslechu!
JEHO JÍDLO A PITÍ: Sushi miluje ne proto, že je prý střašně moc zdravé, ale prostě mu hrozně chutná.
Jeho absolutně nejoblíbenějším jídlem jě šťavnatý steak. A musí být pěkně krvavý!
Aby se ráno vůbec probral, musí do sebe kopnout nejmíň dva hrnky kafe, pořádný smrťáky...!
JEHO AUTO: jeho snem je BMW X3. V bílém nebo černém provedení, protože v jeho oblíbených barvách- oranžové nebo nebesky modré- by vůz vypadal asi dost ujetě!
JEHO HUDBA: pořád si brouká song "You´re Beautiful" od jamese Blunta
Úplně první cédéčko, které si koupil, bylo "Crazy Sexy Cool" od TLC
Craig David je pro něj jeden z nejlepších zpěváků na světě. Jeho sound je prý naprosto super!
JEHO SERIÁL A JEHO FILM: přiznává, že je závislák, pokud jde o seriál "Lost"! Nejúžasnější v něm je Sawyer, kterého hraje Josh Holloway. Je tak nádherně zlý!
Thriller "Klub rváčů" s Bradem Pittem je geniální! Takovou roli by si jednou rád zahrál
JEHO STAROSTI: Kdyby mohl mít jedno přání, zastavil by hladovění a AIDS v Africe! V budoucnu chce podporovat charitativní organizace!
JEHO STYL: nejradši si kupuje dříny True Religion. Jinak ujíždí na cool kožených bundách. Plátěné tenisky Converse považuje za nejlepší boty!
JEHO DOVOLENÁ: když si chce orazit, zaletí na Havaj- je to nejlepší místo na světě na surfování!
JEHO ZVÍŘATA: Hrozně rád by si pořídil štěně, jenom mít víc času! Ale když má být upřímný, radši by měl na zahradě svého domu v Los Angeles žirafu..:)
KLUK SNŮ: Jesse McCartney (18) je hlavní hvězdou amerického seriálu "Summerland Beach"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama