Info - Selena Gomez

27. října 2011 v 16:26 | Majka |  Info o různých stars!
Selena Marie Gomez Informace
Rodné jméno -----> Selena Marie Gomez
Narození -----> 22.7. 1992 Grand Prairie,Texas,USA
Žánry -----> Pop,Dance Pop, Rock,Alternativní hudba....
Povolání -----> Herečka,Zpěvačka,Textařka,Modní návrháčka...
Aktivní roky -----> 2002-součastnost
Vydavatel -----> Hollywood Records (2002-součastnost)Dětství
Narodila se ve městě Grand Prairie ve státě Texas. Její otec Ricardo Gomez pochází z Mexika, matka Mandy Teefey, bývalá divadelní herečka, je z poloviny italského původu. Jméno dostala po zpěvačce tejano music Seleně. Už od dětství se kamarádí se svou současnou nejlepší kamarádkou Demi Lovato.


Herecká kariéra
Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech s rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu. Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's. V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Trial By Fire. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.
V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu. Účinkovala v seriálu The Suite Life of Zack & Cody jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Wizards of Waverly Place, jehož premiéra se uskutečnila v roce 2007.
Během roku 2008 účinkovala ve dvou celovečerních filmech; v animovaném filmu Horton Hears a Who! spolu se Samanthou Droke a v pokračování filmu A Cinderella Story s názvem Another Cinderella Story. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter v připravovaném filmu Princess Protection Program.
V roce 2008 také uzavřela smlouvu se společností Hollywood Records a v současnosti plánuje nahrát album ve španělštině.
V témže roce založila vlastní produkční společnost July Moon Productions. Ve spolupráci s XYZ Films by pro ni měla zajistit další herecké příležitosti. V srpnu roku 2011 by měla být premiéra jejího nového filmu Monte Carlo.

Její písnička Love you like a love song
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama