Říjen 2011

Informce Daniel Radcliffe

30. října 2011 v 13:45 | Majka |  Info o různých stars!

Daniel Radcliffe
Informace
Rodné jméno: Daniel Jacob Radcliffe
Narození: 23.7.1989 Londýn,Anglie
Znamení: Lev
Rodiče: Matka - Marcia Gresham Otec- Alan Radcliffe
Přezdávky: Dan,....
Aktivní roky: 1999-součastnost
Významné role: Harry Potter, Maps (December boys), John Kipling (My boy Jack), Alan Strang (EQUUS)
Oblíbené filmy: Charlieho andilcí,Spiderman
Seriály: The Simpsons
Herečky: Nicole Kidman, Julia Roberts, Kate Winslet, Catherine Zeta-Jones, Kate Hudson, Renee Zellweger, Jodie Foster, Kirsten Dunst, and Cameron Diaz
Herci: Tom Hanks, Ben Stiller, Jude Law, Ed Harris, and Robert DeNiro
Idol: Gary Oldman
Hudba: The Stroke, Stereophonics, Dandy Warhols, Sex Pistols, Iggy Pop, The Thrills, Darkness, Jet, Red Hot Chili Peppers, Rolling Stones, Longview, The Libertines, The Stranglers and The Undertones, David Bowie, ColdPlay, Deftones, Blur, The Music, Zwan, Brendan Benson, The Rapture.

Další informace :Je britský filmový, divadelní a televizní herec, známý především ztvárněním role Harryho Pottera v sérii stejnojmenných filmů o mladém čarodějnickém učni anglické spisovatelky Joanny Kathleen Rowlingové.

Rané mládí
Daniel se narodil v Queen Charlotte's Hospital (Nemocnice královny Charlotty) jako jediné dítě literárního agenta Alana Radcliffa a castingové agentky Marcii Greshamové. Po své matce je židovského původu, jeho otec je protestant ze Severního Irska. Poprvé se jeho touha hrát projevila v pěti letech. V prosinci 1999 debutoval v dvojdílné televizní verzi Davida Copperfielda na motivy Charlese Dickense.

Kariéra
V roce 2000 byl osloven režisérem Chrisem Columbusem, aby se zúčastnil konkurzu na Harryho Pottera. Rodiče ale Dana na konkurz nepustili, protože se báli jeho zklamání. Po čase se s Radcliffovými setkal při hře Plný kapsy šutrů producent David Heyman a na jeho naléhání rodiče Dana na konkurs pustili. V srpnu téhož roku byl vybrán do hlavní role velkorozpočtové adaptace příběhu kouzelnického učně na motivy knižní série J. K. Rowlingové. Také ona sama Radcliffův výběr potvrdila. Danielův druhý debut se uskutečnil v roce 2001 ve filmu Agent z Panamy, kde si zahrál i Pierce Brosnan. Film Harry Potter a Kámen mudrců byl do kin uveden o rok později.
Daniel si samozřejmě zahrál i v dalších sedmi dílech Harryho Pottera: Harry Potter a Tajemná komnata (2002), Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a Ohnivý pohár (2005), Harry Potter a Fénixův řád (2007), Harry Potter a princ dvojí krve (2008), Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010) a Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011).
V roce 2002 se objevil v divadle West End jako host ve hře The Play What I Wrote (Hra, kterou jsem napsal) režírované Kennethem Branaghem (který si s Danielem zahrál ve druhém díle Harryho Pottera). V roce 2006 začala jeho přeměna z dětského do dospělého herce. Zahrál si v televizním seriálu EXTRAS a také v australském filmu Prosincoví kluci. Od 27. 2. 2007 hrál v divadelní hře EQUUS (Kůň) posedlého ošetřovatele koní, Alana Stranga. Radcliffe se ve hře objevuje také nahý a svým výkonem přesvědčil skeptické anglické kritiky. Poslední hra byla uvedena 9. 6. 2007.
V létě 2007 natočil pro ITV drama My boy Jack (Legenda o mém synovi). Hrál v něm syna spisovatele Rudyarda Kiplinga Jacka (Johna), který padl v první světové válce. O roli řekl:
"Pro mnoho lidí mého věku je první světová válka pouhým tématem v učebnici dějepisu. Ale toto téma mě vždy fascinovalo a myslím si, že je důležité i dnes."
Radcliffe také ztvární fotoreportéra Dana Eldona ve filmu Journey (Cesta). Eldonova matka Kathy osobně vybrala Daniela z herců, jako je například Heath Ledger, Ryan Phillippe a Joaquin Phoenix. Řekla, že Radcliffe je smyslem pro humor a energií podobný jejímu synovi.

Osobní život
Daniel hraje na baskytaru (stejně jako Gary Oldman) a je fanouškem punk rockové muziky. Jeho oblíbenou kapelou je The Hold Steady, ale poslouchá také Sex Pistols či Red Hot Chili Peppers... Fandí také fotbalovému klubu Fulham. Když není momentálně na place, rád si zahraje stolní tenis nebo videohry se svými hereckými kolegy. S Rupertem Grintem a Emmou Watson(ovou), s nimiž hraje ve filmech o Harrym Potterovi, má blízký kamarádský vztah.

Daniel jako Harry Potter:))

Daniel s Emmou Watson a Rupertem Grintem:)):))


Ashley Tisdale INFO

28. října 2011 v 14:39 | Majka |  Info o různých stars!
Ashley Tisdale
Info

Rodné jméno = Ashley Michelle Tisdale
Narození = 2.7 1985
Žánry = Pop,Dance pop,Rock pop
Povolání = Herečka,Zpěvačka,Textařka,Televizní producentka,Dabérka
Aktivní roky = 1988-součastnost
Vydavatel = Warner Bros,Records

Je americká herečka, zpěvačka a televizní producentka, která se proslavila díky ztvárnění dívky od stánku s bonbóny Maddie Fitzpatrick v seriálu Disney Channel Sladký život Zacka a Codyho a záporné roli Sharpay Evans ve filmech High School Musical. Tato role požadovala, aby nahrála několik písní na filmový soundtrack. Ashley se stala první zpěvačkou, která na Billboard Hot 100 debutovala se dvěma písněmi současně s "What I've Been Looking For" a "Bop To The Top" , obě z prvního High School Musical soundtracku.
Po jejím prvním účinkování v High School Musical, podepsala nahrávací smlouvu s Warner Bros a zahájila sólovou hudební kariéru. Její debutové album Headstrong, bylo uvedeno na trh v únoru 2007, debutovalo u čísla pět v USA, s prodejem 64 000 kopií a později bylo Recording Industry Association of America oceněno jako "Zlaté". Druhé studiové album Guilty Pleasure, byl vydáno v roce 2009. Ashley dabuje také významnou roli Candace Flynn v seriálu Disney Channel Phineas a Ferb a také si v roce 2008 zahrála v televizním film Picture This a v roce 2009 v celovečerním filmu Příšerky z podkroví.Filmy Rok Název Role Poznámky
1998 Život brouka Borůvkový skaut Dabing
2001 Donnie Darko Kim
Nathan's Choice Stephanie
2002 The Mayor of Oyster Bay Jennifer TV film
2006 High School Musical Sharpay Evans
Šepot srdce Yuko Harada Dabing
2007 High School Musical 2 Sharpay Evans
Bring It On: In It to Win It Samu sebe Pouze na DVD
2008 Picture This Mandy Gilbert Také jako výkonný producent
High School Musical 3: Maturitní ročník Sharpay Evans
2009 Příšerky z podkroví Bethany Pearson
2011 Sharpay's Fabulous Adventure Sharpay Evans


Ashley Tisdale & její kamarádka Vanessa Hudgens hráli spolu v různých seriálech a hlávně v High school musical kde známe Ashley jako Sharpay a Vanessu jako Gabrielu! :))
Ashley jako Maddie Fitzpatrick v seriálu Sladký život Zacka a Codyho! :))


Ashley v seriálu Sladký život Zacka a Codyho se Zacem Efronem a Brendou Song! :))

Ashley Tisdale s ♥Jessem McCartney♥ ,Brendou Song , Colem a Dylenem Sprouse v Sladkém životě Zacka a Codyho! :))


Její písnička NOT LIKE THAT (2oo7)

Hilary Duff Info

28. října 2011 v 13:45 | Majka |  Info o různých stars!
Hilary Duff
Informace
Rodné Jméno = Hilary Erhard Duff
Narození = 28.9 1987 Houston,Texas,USA
Žánry = Pop,Bubblegum pop,Elektronická hudba,Dance,Elektropop
Povolání = Zpěvačka,Herečka,Modelka,Textařka,Mluvčí,Módní návrhářka
Vydavatel = Hollywood (2002)
= Disney/ Buena Vista (2002-2003)
Další informace!
Je americká herečka a zpěvačka. Do širšího povědomí diváků se dostala po svém účinkování v televizním seriálu Lizzie McGuire. Mezi její nejznámější filmy patří Dvanáct do tuctu (2003) nebo Moderní Popelka (2004). Vydala několik úspěšných alb. Vydala svou vůni pod značkou parfémů Elizabeth Arden.
Dětství
Narodila se v Houstonu a je druhé dítě. Její otec se jmenuje Bob Erhard Duff a je majitelem obchodů a zároveň se stará o její kariéru, matka se jmenuje Susan Colleen Duff a je ženou v domácnosti. Matka jí vedla k herectví stejně jako její sestru Haylie Katherine, obě dívky vyhrávaly na různých divadelních soutěžích. V šesti letech vyhrála baletní soutěž a hned na to byly se sestrou obsazeny do několika reklam.
Kariéra
ZačátkyVětšina rolí, které z počátku dostávala, byly jen malinké roličky. První větší role se dostavila s filmem Casper, kde si zahrála čarodějnici Wendy. Film ale nezískal příznivé ohlasy u filmové kritiky.
Později si zahrála ve filmu Sběratel duší (1999), který byl natočen podle novely Kathleen Kane. Za tuto roli získala ocenění Pro nejlepšího mladého umělce.
Do té doby největší role, kterou obdržela, byla role jedné z dětí v televizním sitcomu Daddio.
Lizzie McGuireKdyž rapidně poklesla jeho sledovanost našel pro ni její manažer další výraznou roli, tentokrát se jednalo o rodinný seriál Lizzie McGuire, kde si zahrála nemotornou a průměrnou holku ze střední školy.
Pilotní díl tohoto seriálu se vysílal 12. ledna 2001 a přilákal k obrazovkám 3,2 milionu diváků, což ji byla katapultovalo mezi nejznámější a nejnadějnější herečky.
Pro velkou sledovanost seriálu byl uveden do kin i jako celovečerní film, v češtině uváděný pod názvem Italské prázdniny, kterému se v USA dařilo, v Evropě se návštěvnost v kinech snížila hlavně z důvodu, že samotný seriál v Evropě běžel pouze sporadicky.
Filmová kariéra

První velká filmová role přišla v roce 2002 s filmem Lidská povaha. Dalšími rolemi byly Kadetka Kellyová nebo Agent Cody Banks.

O rok později si zahrála jedno z dvanácti dětí ve filmu Dvanáct do tuctu. Tento film byl velmi úspěšný. V roce 2004 hrála hlavní roli ve filmu Moderní Popelka. Film zažil obrovský úspěch. Kritici byli nadšeni výkonem Hilary a Chada Michaela Murraye. Hilary se dočkala výrazného filmového úspěchu . Další filmy byly taky velmi úspěšné.
Dále také hrála ve filmu Nikdy to nevzdávej! z roku 2004, kde obdržela hlavní roli jako Teri Fletcherová. V roce 2005 byl natočen druhý díl Dvanáct do tuctu. Dále v roce 2005 natočila film Pan božský, ve kterém ztvárnila roli Holly Hamiltonové. A v roce 2006 natočila film Holky v balíku, kde hraje jako Tanzie Marchetta. V tomto filmu si zahrála se svou sestrou Haylie.

Hudební kariéra
Své první vydané album pojmenovala Santa Claus Lane a vyšlo v roce 2002. Obsahuje vesměs vánoční písně. Ale objevil se na něm i zajímavý duet s Christinou Millian.
Druhé album, které vydala v roce 2003 se jmenuje Metamorphosis a stalo se jedním z nejprodávanějších v tomto roce. Díky úspěchu s tímto albem se vydala i na své první turné, které bylo beznadějně vyprodané.
Na třetím albu nazvaném jednoduše Hilary Duff se podílela i autorsky a opět bylo velmi úspěšné. I díky tomuto úspěchu vydala v roce 2005 album svých oblíbených hitů a remixů nazvané Most Wanted.
V roce 2007 vydala svou zatím poslední desku Dignity. Kromě toho vydala také několik hudebních DVD (All Ascess, Learning To Fly a Dignity Tour).


Vanessa Hudgens INFO

27. října 2011 v 17:07 | Majka |  Info o různých stars!
Vanessa Hudgens
Informace
Rodné jméno -----> Vanessa Anne Hudgens
Přezdívky ------> Nessa, V, Baby V , Vanney
Narození -----> 14.12.1988 Salinas,Californie,USA
Původ -----> Filipíny, Čína, Latinská amerika, Irsko, Indiánské kořeny
Žánry -----> Pop
Povolání -----> Herečka,Zpevačka,Modelka
Aktivní roky -----> 2002-součastnost


Je americká herečka a zpěvačka. Jejím filmovým debutem byl film Třináctka z roku 2003 a Thunderbirds z roku 2004. Její nejznámější rolí je ale role v sérii filmů společnosti Disney Muzikál ze střední.
V roce 2006 vydala první hudební album s názvem V, druhé album s názvem Identified bylo vydáno 1. července 2008.


Životopis
Jejími rodiči jsou Greg Hudgens a Gina Guangco. Její americký otec má irsko-indiánské kořeny a matka filipínsko-čínsko-latinské kořeny. Její herecká kariéra začala už v osmi letech. Od té doby už hrála v mnoha představeních a dostala spoustu divadelních rolí, např.: Čaroděj ze země Oz, Popelka, Evita. Její o 7 let mladší sestra Stella je také herečka.
Především se proslavila třídílnou filmovou řadou High school musical (HSM). V něm hraje Gabriellu Montez, která se na silvestrovském večírku seznámí s basketbalistou Troyem, se kterým si zazpívala duet Start of something new. Že se jedná o úspěšnou zpěvačku není ani pochyb. V současnosti, ale dává přednost filmovému plátnu. Od ukončení třetího dílu High School Musical už natočila 2 filmy a třetí se natáčí.
Od 1.září 2005 chodí se svým hereckým kolegou z HSM, Zacem Efronem. Což je v Hollywoodu už takřka zázrak. Podle nejnovějších zpráv se však rozešli 12. prosince 2010.
Její písnička Sneakernight

Info - Selena Gomez

27. října 2011 v 16:26 | Majka |  Info o různých stars!
Selena Marie Gomez Informace
Rodné jméno -----> Selena Marie Gomez
Narození -----> 22.7. 1992 Grand Prairie,Texas,USA
Žánry -----> Pop,Dance Pop, Rock,Alternativní hudba....
Povolání -----> Herečka,Zpěvačka,Textařka,Modní návrháčka...
Aktivní roky -----> 2002-součastnost
Vydavatel -----> Hollywood Records (2002-součastnost)Dětství
Narodila se ve městě Grand Prairie ve státě Texas. Její otec Ricardo Gomez pochází z Mexika, matka Mandy Teefey, bývalá divadelní herečka, je z poloviny italského původu. Jméno dostala po zpěvačce tejano music Seleně. Už od dětství se kamarádí se svou současnou nejlepší kamarádkou Demi Lovato.


Herecká kariéra
Svoji hereckou kariéru zahájila ve svých sedmi letech s rolí v dětském televizním seriálu Barney & Friends. Získala roli Gianny v sedmém a osmém pokračování seriálu. Účinkovala také v různých reklamních spotech firem Wal-Mart, Hasbro a T.G.I. Friday's. V roce 2003 získala malou roli ve filmu Spy Kids 3D. Objevila se i v televizním filmu Walker, Texas Ranger: Trial By Fire. Ve stejném roce získala i svou první hlavní filmovou roli, když ztvárnila postavu Emily Grace Garcia ve filmu Brain Zapped.
V roce 2004 ji objevila společnost Disney v rámci prvního celosvětového castingu. Účinkovala v seriálu The Suite Life of Zack & Cody jako Gwen, ve třech epizodách seriálu Hannah Montana jako Mikayla. V roce 2007 vyhrála casting pro roli Alex Russo v seriálu společnosti Disney Wizards of Waverly Place, jehož premiéra se uskutečnila v roce 2007.
Během roku 2008 účinkovala ve dvou celovečerních filmech; v animovaném filmu Horton Hears a Who! spolu se Samanthou Droke a v pokračování filmu A Cinderella Story s názvem Another Cinderella Story. Ve stejném roce vyhrála casting pro roli Carter v připravovaném filmu Princess Protection Program.
V roce 2008 také uzavřela smlouvu se společností Hollywood Records a v současnosti plánuje nahrát album ve španělštině.
V témže roce založila vlastní produkční společnost July Moon Productions. Ve spolupráci s XYZ Films by pro ni měla zajistit další herecké příležitosti. V srpnu roku 2011 by měla být premiéra jejího nového filmu Monte Carlo.

Její písnička Love you like a love song

Info- Zac Efron

26. října 2011 v 13:01 | Majka |  Info o různých stars!
Info -Zac Efron
♥ Rodné jméno -----> Zachary David Alexander Efron
♥ Narození -----> 18.8 1987 San Luis Obispo,Kalifornie,USA
♥ Aktivní roky ------> 2002 - součastnost
♥ Matka -----> Starla Baskett ♥ Otec-----> David Efron
♥ Významné role -----> High school Musical ------> Troy Bolton
17 Agin -----> Mike O' Donnel


Rané dílo
V roce 2002 se začal objevovat v několika televizních seriálech, a to ve Firefly , ER a The Guardian. On stvárnil Camerona Balea v nyní již ukončeném seriálu Kalifornské léto . Krátké epizodní role si zahrál v CSI: Miami, NCIS, Sladký život Zacka & Codyhoa The Replacements.
Mmm tady mu to slušíííí :P :DD By Majka

Informace o JesseMcCartney

26. října 2011 v 12:36 | Majka |  ♥Jesse McCartney♥
Jesse McCartney

Rodné jméno -----> Jesse Arthur McCartney
Narození ------> 9.4.1987 Ardsley,New York, USA
Žánry -----> Pop
Povolání -----> Zpěvák,Herec
Aktivní roky -----> 1997-součastnost
Vydavatel -----> Hollywood
Barva očí a vlasů -----> Oči = Zelené Vlasy = Blond
Přezdívky-----> Jess, Jmac, Jmac Daddy, Double Shot, Jman
Rodina -----> Otec Scot, matka Ginger, sourozenci Lea a Timmy
Domácí mazlíčci ----->kočka Oliver
Oblíbená barva---->oranžová
Hobby ----> baseball, zpívání, holky, vodní lyžování, lyžování, surfování, hraní her na Xboxu

Oblíbení zpěváci ----->Craig David, Linkin Park, John Mayer, Jason Mraz, Baby Face, Maroon 5, Black Eyed Peas, Sting, Carole King [Dillon Kondor's grandmother!], James Taylor, Switchfoot, Hoobastank, Usher, Justin Timberlake, The Beatles, Gavin DeGraw ...rock, pop, soul, rap, R&B
Oblíbená značka----->Tommy Hilfiger, American Eagle, Armani Exchange, Calvin Klein
Oblíbená zmrzlina :čokoládová
♥Oblíbené pořady :Přátelé,Mtv,Lost,Desperate Housewives
♥Oblíbené prázdniny :Vánoční
♥Oblíbené jídlo :Sushi
♥Oblíbené ovoce :kiwi a jahody
♥Neoblíbené jídlo :růžičková kapusta
♥Oblíbený song :"If You're Not the One" - Daniel Beddingfield

♥Oblíbený klip: Usher-Yeah
♥Oblíbená písnička z jeho alba: Beatiful Soul
♥Oblíbený pití: pepsi a pivo
♥Oblíbené místo: má rád tropi,pláž,palmi a vodu
♥Oblíbené holčičí jméno: Halie nebo Taylor
♥Oblíbené klučičí jméno :Jack, Cole, Krew
♥Oblíbená snídaně :obvykle nesnídá
♥Oběd :Sushi nebo Japonská kuchyně
♥Jeho styl: tričko a džíny

Jak by měla vypadat jeho holka-----> Hezké oči,dobrá povaha,hezký úsměv
Od Domacích mazlíču až po jeho styl to bylo čerpáno z anglického blogu z roku 2007 tak se možná něco změnilo zbytek wikipedie :))

Ve dvanácti letech se Jesse přidal do chlapecké kapely Dream Street (2000-2002); tuto zkušenost ohodnotil jako dobré "odrazové místo" pro svojí sólovou kariéru. S jejich debutovým albem získali zlaté ocenění. Skupina se později rozpadla a Jesse začal jezdit s Aaronem Carterem. Od šestnácti let pracoval s muzikanty Dillon Kondor (kytara), Peter Chema (bassy), Katie Spencer (klávesy), Alex Russek (bicí), Karina LaGravines (vokály) a Sharisse Francisc (druhý hlas v pozadí) pod vedením Ginger McCartney a Sherry Goffin Kondor, producentkou jeho prvního alba Beautiful Soul.♥Jesse McCartney ♥ v seriálu Sladký život Zacka a Codyho ! S Ashley Tisdale,Brendou Song, Colem a Dylenem Sprouse! :)) V tom dílu zpívá pisníčku Beautifull Soul :))

Jesse McCartney a dalšíí

26. října 2011 v 12:09 | Majka
Usmívající se Tenhle blog je o Jesse McCartney a dalších.....